धुर्मुस सुन्तलीले यसरी हस्तान्तरण गरे एकिकृत मुसहर बस्ती (भिडियो सहित)

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

धुर्मस-सुन्तली फाउण्डेशनले निर्माण थालेको महोत्तरीको बर्दिवासस्थित एकीकृत नमूना मुसहर वस्ती तयार भएको छ । कलाकार सिताराम कट्टेल ‘धुर्मुस’ र कुञ्जना घिमिरे ‘सुन्तली’ले एकीकृत नमूना मुसहर वस्ती निर्माण गरेका हुन ।17918882_447564548915436_217856519_n-768x576

“निर्माण कार्य सकिएको छ, अब नयाँ वर्षमा हस्तान्तरण गर्छौ” फाउण्डेशनका अध्यक्ष सिताराम कट्टले ‘धुर्मुस’ले भने । आउदो १ बैशाखमा कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ट, हरिबंस आचार्य, धुर्मस-सुन्तलीका आमाबुवा तथा जनकपुरधाम सफाइ अभियानमा संलग्न सामाजिक कार्यकर्ता रामआशिष यादवले संयुक्त रुपमा वस्ती हस्तान्तरण गर्ने कार्यक्रम तय गरिएको छ ।

धुर्मस-सुन्तली फाउण्डेशनले मुसहर वस्तीमा ५३ घर निर्माण गरेको हो । फाउण्डेशनले यसअघि काँभ्रेको पहरी नमूना वस्ती र सिन्धुप्लाञ्चोकको गिरानचौर नमूना वस्ती निर्माण गरेको थियो । फाउण्डेशनका अध्यक्ष धुर्मुसले निर्माण कार्य पुरा भएको बताउदै सहयोग गर्ने सबैलाई धन्यवाद दिएका छन् ।

[su_youtube url=”https://youtu.be/p18l_OXFNWE?t=227″ width=”920″ height=”940″]

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 visitors online now
36 guests, 18 bots, 0 members