सनराइज बैंकले गर्यो भारतको आइडिबीआर्इ संग यस्तो सम्झौंता

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

विष्णु जोशि _भारत

सनराइज बैंकले भारतबाट रेमिटेन्स ल्याउन आइडिबीआर्इ (IDBI) बैंकसँग सम्झौंता गरेको छ। भारतमा बस्ने नेपालीले आइडिबीआर्इ बैंकमार्फत रकम पठाउन सक्नेछन्।

आइडिबीआर्इ बैंकबाट पठाएको रकम नेपालमा सनराइज बैंकका ६८ शाखा बाट र ५००० सुर्योदय रेमिट एजेन्ट मार्फत पैसा निकाल्न सकिनेछ। आइडिबीआर्इको भारतमा १८ सय भन्दा बढी शाखा संजाल छन्। रेमिटेन्स भित्र्याउने सम्झौंतामा सनराइज बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत रत्नराज बज्राचार्य र आइडिबीआर्इ बैंकका महाप्रवन्धक एन कृष्णनले हस्ताक्षर गरे।

बिहिवार मुम्बईमा भएको कार्यक्रममा सनराइज बैंकका अध्यक्ष मोतीलाल दुगड र आइडिबीआर्इ बैंकका नायब प्रवन्ध निर्देशक केपी नायर उपस्थित थिए। नेपाली हरु लाई अब नेपाल पैसा पठाउन झन सजिलो हुने सनराइज बैंक का रेमिटेन्स रिलेसनसिप मेनेजर बबि राज मुल्मी ले जानकारि केनद्र का पत्रकार विष्णु जोशि लाई टेलिफोन मा जानकारी दिनु भयो।

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 visitors online now
0 guests, 19 bots, 0 members