Sun. Jun 16th, 2019

क्यान कमटेक २०१७ आयोजना हुने

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

काठमाण्डौ ।

यही भदौ २९ गतेदेखि असोज १ सम्म काठमाडौंको प्रदर्शनीमार्गस्थित भृकुटीमण्डपमा क्यान कमटेक २०१७ आयोजना हुने भएको छ ।

इन्फरमेसन कम्यूनिकेशन र टेक्नोलोजी प्रर्दशनी कमटेकका बारेमा मंगलबार पत्रकार संमेलन गरि जानकारी दिएको हो । प्रदर्शनीहरुमा राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय कम्पनिहरुको सहभागिता रहने छ । सुबिसु क्यान कमटेकमा २०१७ मा सानो ठूलो गरि जममा ८७ वटा स्टलहरु रहनेछन् । मेलामा इन्टरनेट सेवा प्रदायक टेलिकम्युनिकेशन, कम्प्युटर हार्डवेयर सेल्स तथा मेन्टिनेन्स, पावर सोलुसन्स, मोबाइल एक्सेसरिज लगायतको स्टल रहने छ । त्यसैगरी डिलर, डिस्ट्रिब्युटर्स, इन्टरनेट सेवा प्रदायक, आइसिटी कलेज तथा ट्रेनिङ इन्स्टिच्युट, सफ्टवेयर सोलुसन्स, पेमेन्ट सोलुसन्स र अन्य स्टल रहनेछन् ।

प्रदर्शनीमा सेक्यूरिटि सोलुसन्स कम्पनीहरुका लागि छुट्ै पेभिलियनको व्यवस्था गरिने आयोजकले जनाएको छ । सुविसु क्यान कमटेकमा अवलोकनका लागि सर्वसाधारणलाई प्रवेश शुल्क ५० र कलेज तथा स्कुलका विधार्थीहरुहरु सम्बन्धि कलेज तथा स्कुलको पत्र सहित आएमा टिकट दरमा बिषेश छुटको व्यवस्था गरेको छ । २ लाख भन्दा बढि अवलोकनकर्ताहरु आउने आयोजकको अपेक्षा छ । साथै क्यान महासंघको सबै जिल्ला शाखा प्रतिनिधिहरु समेत सहभागि हुनेछन् ।

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 visitors online now
27 guests, 17 bots, 0 members