प्रतापपुर गाउँपालिकाको अनुगमनमा जे देखियो

रबिन्द्र यादव/ नवलपरासी पश्चिम

२८ मंसिर

नवलपरासी पश्चिमको प्रतापपुर गाउपालिकाको चालु आर्थिक वर्षको स्वीकृत योजनाहरुमध्ये वडा नं. ६, ७, ८ र ९ का सम्पन्न तथा निर्माणाधीन योजनाहरुको अनुगमन गरिएको छ ।

योजना अनुगमन समितिका संयोजक तथा प्रतापपुर गाउपालिका उपाध्यक्ष अंजु चौधरीको संयोजकत्वमा वडा नं. ६ को कठहवा,परसौनी,हरपुरको बाटो , वडा नं. ७ को मेघइ अठलही सडक बाटो निर्माण , टागींकोट सार्वजनिक भवन निर्माण वडा नं. ९ को अठलही गाउको कालोपत्रे बाटोको अनुगमन गरिएको छ । अनुगमन पछि सम्बन्धित योजना निर्माण उपभोक्ता समितिका अध्यक्षहरु तथा उपभोक्ताहरुसगं सोधपुछ गाउपालिका कार्यालय मै बोलाएर गरिने प्रशासकीय अधिकृत बोधराज बस्यालले बताए । स्टिमेट अनुसार काम नगर्ने ठेकेदार तथा उपभोक्ता समितिको रकम समेत कटौती गरिने बस्यालले बताए

अनुगमनमा योजना अनुगमन समितिका संयोजक तथा प्रतापपुर गाउपालिका उपाध्यक्ष अंजु कुमारी चौ धरी, प्रशासकीय अधिकृत बोधराज बस्याल, वडा नं ७ वडा अध्यक्ष हरेन्द्र कुमार यादव, ९ का वडा अध्यक्ष हेमेन्द्र कुमार पंजियार (मनोज), गाउपालिकाका प्राविधिक राजेन्द्र चौधरी, विष्णु ज्ञ्वाली लगायतको सहभागीता थियोे । विकास निर्माणकार्यमा स्थानियको जन गुनासो बढ्दै जादा अनुगमन गरिए संयोजक अंजु कुमारी चौधरीले बताइन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 visitors online now
7 guests, 17 bots, 0 members