कोटेश्वर-कलंकी सडक विदेश भन्दा कम छैन हेर्नुहोस यसरी बनेको छ

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

नेपालकै नमूना सडकको रुपमा हेरिएको चक्रपथको कोटेश्वर–कलंकी सडकखण्डको काम अन्तिम चरणमा पुगेको छ । रोड मार्किङ गर्दै गर्दा कोटेश्वरदेखि कलंकीसम्मको सडक कुनै विदेशको सडक भन्दा कम देखिदैन | सडक १० सेन्टीमिटर रहने बताइएको छ |

अन्तराष्ट्र्रिय मापदण्ड अनुसारको एक्सप्रेस वे को रुपमा सुरुमा डिजाइन भएकोले यस विचमा यस सडकको पुरै डिजाईन नमिलेको , योजनाको काममा ढिलाई भएर सर्वसाधरणले अनाहकमा कष्ट भोगेको जस्ता आरोप लागे पनि सडक निर्माण पछी भने स्थानीय हरु दङ्ग छन् |

१०.३९ किलोमीटर दुरी रहेको सडक सुधार गर्न सन् २०१२ डिसेम्बर १८ मा चिनिँया सरकार र नेपाल सरकारबीच द्धिपक्षिय सम्झौता भएको हो यस योजनाको आकर्षकको रुपमा कलंकीमा संचालनमा आएको अन्डरपासलाइ लिईएको छ । अहिले अन्डर पासमा पेन्टिङको काम भईरहेको छ । भने सवारी साधन पनि निर्वाध आवत जावत गरिरहेको छ ।

हेर्नूहोश यस्तो बनेको छ कोटेश्वर कलंकी सडक

https://www.youtube.com/watch?v=JzhPERbYmtU

हेर्नूहोश यस्तो बनेको छ कोटेश्वर कलंकी सडक

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 visitors online now
0 guests, 14 bots, 0 members