Sun. Jun 16th, 2019

फेरी गरे यि युवाले ७ बेबारिसे सवको सद्गत ,यसरि बन्छन बेबारिसे

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

रोशन पोखरेल ,जानकारी केन्द्र सम्वाददाता

समाजमा यस्ता परोपकारिहरू पनि छन  भन्ने उदाहरण बनेका छन ललितपुर, टिकाथली निवासी  विनय जंग वस्नेत, मनमा परोपकारी भावना हुनेहरू लाइ परोपकारमा लाग्न केहिले रोक्न सक्दैन भने झैं विभिन्न समस्याहरूका बावजुद वस्नेतले उपत्यकाका बिभिन्न अस्पतालमा बेवारिसे अवस्थामा अलपत्र परेका लासहरू संकलन गरेर अाफ्नै खर्चमा पशुपति अार्यघाटमा जलाएर सहरानिय काम गर्ने गरेका छन ।

आफ्नै छोराछोरीले समेत बाबुआमाको सद्गत गर्नबाट पछि हट्ने यो समयमा बिनय अपरिचितहरुको लाशलाई आफ्नै बाबुआमा सरह दागबत्ती दिन्छन् । यसो गर्न उनले कसैको अगाडि हात थापेका छैनन् बरु, आफ्नै घरजग्गा धितो राख्नुपरेको उनी बताउँछन् ।

बिनयजंग बस्नेतले काठमाडौं शिक्षण अस्पतालमा  रहेका ७ लाशलाई एकैसाथ बिहिबार  विधिवत् रुपमा दाहसंस्कार गरे | उनले  विगत ४ वर्षदेखि उनले सडकमा बेवारिसे रुपमा भेटिने देखि अस्पतालमा थन्किएका लाशहरुलाई समेत आफ्नै खर्चमा दाहसंस्कार गर्दै आएका छन् । बस्नेत अहिले सम्म १ सय ५० भन्दा बढी बेबारिसे लाश हरुको दाह संस्कार गरेको बताउछन |

हेर्नुहोश यसरि गरिन्छ बेबेरिसे लाश को दाह सस्कार

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 visitors online now
36 guests, 14 bots, 0 members