Wed. Jun 26th, 2019

गलत सूचना दिएर प्रहरीलाई झुक्याउने एक युवतीसहित २ जना पक्राउ

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

माघ १६, काठमाडौं ।  प्रहरीलाई गलत सूचना दिएर दुःख दिएको आरोपमा दुई जना पक्राउ परेका छन् ।


प्रहरीका अनुसार उनीहरुले मादक पदार्थ सेवन गरेर विभिन्न स्थानमा घटना भएको भन्दै गलत सूचना दिएर प्रहरीलाई दुःख दिने गरेका थिए । पटकपटक सम्झाउँदा समेत उल्टै अश्लिल गाली गरेर हैरानी दिएकाले उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको सिंहको भनाइ छ ।

पक्राउ पर्नेमा सिन्धुली घर भइ काठमाडौंको गोकर्णेश्वर बस्दै आएका ३५ वर्षीय राजु लामा र धनकुटाकी २२ वर्षीय सरिता बस्नेत रहेका छन् । उनीहरुलाई महानगरीय अपराध अनुसन्धान महाशाखाको टोलीले पक्राउ गगरेको हो ।

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 visitors online now
8 guests, 10 bots, 0 members