अर्को माओवादी जन्मिने, झन् ठूलो लडाइँ हुने: प्रचण्ड

काठमाडौं-नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले देशमा फेरी द्वन्द्व हुनसक्ने सम्भावना रहेको बताएका छन्। कार्यक्रममा बोल्दै प्रचण्डले शान्ति सम्झौता र संविधानको मर्म र भावनाविपरित अघि बढे देश फेरि पनि द्वन्द्वमा फँस्न सक्ने चिन्ता व्याक्त गरे।

शान्ति सम्झौतामा र संविधानसभाबाट संविधान बनाएर जे प्रतिज्ञा गरीएको छ त्यही अनुरुप अघि बढ्न नसके नचाहँदा–नचाहँदै पनि देशमा फेरि द्वन्द्वको अवस्था आउने दाहालको भनाइ रहेको छ।

उनले शान्ति सम्झौता विपरित प्रहरीमा भएका मुद्दा अगाडि बढाउन थालेकोमा गम्भिर चिन्ता पनि व्यक्त गरे। नेपाल अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले आफ्नै पार्टीले नेतृत्व गरेको सरकारमाथि गम्भीर प्रश्न उठाएका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 visitors online now
7 guests, 16 bots, 0 members