२१ क्रिकेटरले पाउने भए २ वर्षको तलब कसले कति पाउछन

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

काठमाडौँ

२१ नेपाली क्रिकेटरले २ वर्षको तलब पाउने भएको छन् । दुई वर्षदेखि रोकिएको तलब राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्ले तीन पटक पत्र लेखेपछि आइसिसीले पठाएको हाे । अन्तराष्ट्रिय क्रिकेट काउन्सिल (आईसीसी)ले २१ नेपाली क्रिकेटरको २ वर्षको तलब एकमुष्ट पठाएको छ । राष्ट्रिय खेलकुद परिषद् -राखेप)लाई १ करोड २७ लाख ८७ हजार ७८२ रुपैयाँ पठाएको हो ।

खेलाडीहरुलाई तीन श्रेणीमा विभाजन गरिएको छ । जसमा ए श्रेणीमा कप्तान पारस खड्कासँगै उपकप्तान ज्ञानेन्द्र मल्ल, शरद भेषावकर, बसन्त रेग्मी, सोमपाल कामी, दीपेन्द्र सिंह ऐरी र सन्दीप लामिछाने छन् । त्यस्तै श्रेणी ‘बी’ मा आरिफ शेख, करण केसी, ललित भण्डारी, अनिलकुमार साह, रोहित पौडेल, ललित राजवंशी र शक्ति गौचन छन् । र ’सी‘ श्रेणीमा सुवास खकुरेल, सागर पुन, दिलिप नाथ, सुनिल धमला, सुसन भारी, प्रदिप ऐरी र विनोद भण्डारी छन् ।

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 visitors online now
33 guests, 18 bots, 0 members