आजको राशिफल – वि.सं.२०७५ साल माघ २८ गते सोमबार

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

मेष (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) –
आय आर्जनका दृष्टिले रामो दिन छ । आयत निर्यात व्यापार व्यवसायबाट आम्दानी बढ्नेछ । प्रयत्न गरेमा उधारो रकम उठ्नेछ । अनावस्यक खर्चमा वृद्धि हुनेछ । विश्वास गरेकाले धोका दिने छन् । व्यापार व्यवसायमा हानी नोक्सानी हुनसक्छ । भोज भतेर सभा सम्मेलनमा भाग लिने अवसर मिल्नेछ । आत्मबल आत्म विश्वास बढ्नेछ । सहयोगी मित्र भेटिने छन् । व्यापारमा सुधार आउनेछ । पढाई लेखाईमा प्रगति हुनेछ ।

बृष (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो) –
समय अनुकुल त्यति देखिन्न । विभिन्न खालका समस्याहरुसँग जुद्धनु पर्नेछ । सहज रुपमा काम हुने छैनन । आर्थिक समस्या झेल्नु पर्नेछ । मिथ्या आरोप लाग्न सक्छ । टुटे फुटेका कुरा मिल्ने छन् । समस्या समाधान भएर जाने छन् । आत्मबल आत्म विश्वास बढ्नेछ । अबरुद्ध कामले गति लिनेछ । भोज भतेरमा सहभागि हुने अवसर मिल्नेछ । व्यापार व्यवसायबाट आम्दानी बढ्नेछ । सामाजिक प्रतिष्ठा बढ्नेछ ।

मिथुन (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह) –
समय अनुकुल देखिन्छ । पुराना समस्या समाधान हुनेछन् । नयाँ कामको अवसर नआउला भन्न सकिन्न । आफन्तको भरमा काम नगर्नु होला । व्यापार व्यवसायबाट आम्दानी बढ्नेछ । मनमा अशान्ति बढ्नेछ । अनावस्यक खर्चमा वृद्धि हुनेछ । मिथ्या आरोप लाग्न सक्छ । उपलब्धि विहिन यात्रा हुनेछ । खानपानका कारण स्वास्थ्यमा समस्या आउनेछ । काम गर्ने जोश जागर बढ्नेछ । रोकिएका कार्य योजना अगाडि बढ्नेछन् । उत्सवमा भाग लिने अवसर मिल्नेछ ।

कर्कट (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो) –
सामान्यतया समय अनुकुल नै देखिन्छ । उपकारी काम हुनेछन् । फलदायी यात्राको सम्भावना देखिन्छ । महत्वकाँक्षा बढ्नेछ । सहज र सरल विधिबाट काम बन्ने छन् । सामाजिक काममा अभिरुची बढ्नेछ । पढाई लेखाईमा थोरै प्रगति हुनेछ । व्यापार व्यवसायबाट आम्दानी बढ्नेछ । वौद्धिक व्यक्तित्वबाट सल्लाहा सुझाव सहयोग मिल्नेछ । प्रयत्न गरेमा नयाँ काम हात पर्न सक्छ । वैदेशिक कारोवारबाट लाभान्वित हुनु हुनेछ । अनावस्यक खर्च विवाद बढ्न सक्छ । मिथ्या कुराले सताउनेछ ।

सिंह (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे) –
समय विना उपलब्धि वित्नेछन् । आफन्तजनमा मनमुटाव बढ्नेछ । खानपानका कारण स्वास्थ्यमा समस्या आउनेछ । धन सम्पतिको विषयलाई लिएर झगडा पर्न सक्छ । इच्छा आकाँक्षा बढि हुने छन् तर पूर्ति हुने सम्भावना न्युन देखिन्छ । पढाई लेखाईमा कम ध्यान जानेछ । साँझ देखि भने समयमा क्रमिक सुधार आउनेछ । धार्मिक अनुष्ठान हुनसक्छन् । परोपकारी काम होलान् । व्यापारबाट आम्दानी बढ्नेछ ।

कन्या (टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो) –
समय अनुकुल देखिन्छ । समयमा काम गर्न सके केहि उपलब्धि हासिल हुनेछन् । व्यापार व्यवसायबाट आम्दानी हुनेछ । दामपत्य जीवनमा सुखानुभूति हुनेछ । केहि नयाँ काम हात लाग्नेछ । साँझबाट भने समयले कम साथ दिनेछ । शारीरिक एवं मानसिक रुपमा कमजोर महशुस हुनेछ । पारिवारिक समस्या बढ्ने छन् । अनावस्यक खर्च बढ्नेछ । विश्वास गरेकाले धोका दिन सक्छन् । संयमित भएर काम गर्नु होला ।

तुला (र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते) –
समय सामान्य अनुकुल देखिन्छ । थोरै आशाका अङ्कुर पलाउने छन् । लगनशिल भई काम गर्न सके केहि उपलब्धि हासिल हुनेछन् । व्यापार व्यवसायबाट आम्दानी बढ्नेछ । आफन्तबाट सामान्य सहयोग मिल्नेछ । तर पूर्ण भरोसामा भने काम नगर्नु होला । वैदेशिक कार्य योजना अगाडि बढ्ने छन् । पारिवारिक जीवन शुरु हुनसक्छ । अर्थ अभावका कारण योजना कार्यन्वयनमा ढिला सुस्ति हुनेछ । व्यापारमा मन्दि आउनेछ । मनमा अशान्ति फैलिनेछ ।

बृश्चिक (तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु) –
समय अनुकुल देखिन्छ । संघर्षबाट टाढा नभाग्नु होला । अरुको भर धेरै नपर्नु होला । अध्ययन अध्यापन कार्यमा प्रगति हुनेछ । संयमित भएर काम गर्नु होला । समयको महत्व वुझेर काम गर्नु होला । पारिवारिक सहयोग मिल्नेछ । व्यापार व्यवसायमा गरेको लगानीबाट प्रतिफल निस्कनेछ । आर्थिक पक्षलाई ध्यान दिएर काम गर्नु होला । प्रयत्न गर्न सके नयाँ काम हात पार्न सकिनेछ । इच्छा आकाँक्षा बढ्ने छन् र केहि पूर्ति पनि हुनेछन् । विश्वासमा धोका हुनेछ । स्वास्थ्य विग्रिनेछ ।

धनु (ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे) –
आजको दिन खराब देखिन्छ । अनावस्यक झन्झट आईलाग्ने छन् । पारिवारिक खर्चमा वृद्धि हुनेछ । इज्जत प्रतिष्ठामा आच आउन सक्छ । व्यापार व्यवसायबाट सामान्य लाभ हुनेछ । सामान्य भन्दा सामान्य काम सम्पन्न गर्न पनि धेरै मेहनत गर्नु पर्ला । विरोधीको बक्रदृष्टि पर्नेछ । ऋण लगानी गर्दा डुब्ने डर हुनेछ । परिश्रमको फल भने राम्रो निस्कनेछ । परिवारबाट सहानुभूति मिल्नेछ ।

मकर (भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि) –
उद्योग, पराक्रम बढ्नेछ । अधिकाँश काम आफ्नै बाहुबलबाट सम्पादन हुनेछन् । व्यापार व्यवसायबाट आम्दानी बढ्नेछ । आफन्तको सहयोग मिल्नेछ भने फजुल खर्च बढ्नेछ । पारिवारिक समस्या बढ्ने छन् । धैर्यता टुट्न सक्छ । स्वास्थ्यमा समस्या आउनेछ । पढाई लेखाईमा प्रगति हुनेछ । नोकरी तथा राजनीतिमा कम सफलता मिल्नेछ । व्यापार व्यवसायबाट सोचे जस्तो लाभ लिन सकिने छैन । परिश्रमको फल भने राम्रै निस्कनेछ । शत्रु लाग्ने छन् ।

कुम्भ (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द) –
समयले पूर्ण साथ दिनेछ । काम गर्ने जोश जागर बढ्नेछ । आफ्नो काम गर्न आफै सक्षम हुनु हुनेछ । अपुरा अधुरा कार्य सम्पादन हुनेछन् । विरोधीहरु शरणमा आउने छन् । व्यापार व्यवसायबाट सोचे भन्दा राम्रो आम्दानी हुनेछ । संचित धन बढ्नेछ । इष्ट, मित्र आफन्तबाट सहयोग सहानुभूति मिल्नेछ । पढाई लेखाईमा प्रगति हुनेछ ।

मीन (दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि) –
समयले साथ दिनेछ पूर्ण सदुपयोग गर्नु होला । भोज भतेर सभा सम्मेलनमा भाग लिने अवसर मिल्नेछ । रोकिएका कार्य योजनाहरु अगाडि बढ्नेछन् । प्रयन्त गरेमा नयाँ काम हात पार्न सकिनेछ । पढाई लेखाईमा सामान्य प्रगति हुनेछ । व्यापार व्यवसायबाट आम्दानी बढ्नेछ । कमाएको धन वचतमा परिणत हुनेछ । जीवन साथिको सहयोग मिल्नेछ । उच्च व्यक्तित्वसँग भेटघाट हुनेछ । काम गर्ने जोश जागर घट्नेछ । घरमा अतिथिको आगमन हुनेछ ।

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 visitors online now
35 guests, 19 bots, 0 members