Tue. May 21st, 2019

बाङ्ग्लादेशी क्रिकेट टोली आक्रमणबाट संयोगले बाँच्यो

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

काठमाडौँ,१ चैत । न्यूजिल्यान्डको क्राइस्टचर्चस्थित दुई मस्जिदमा बन्दुकधारीले आक्रमण गर्दा कयौ मानिसहरुकोको मृत्युु भएको खवर सार्वजनिक गरिएको छ ।

आक्रमणकारीले आक्रमण गरिहरेको भिडिओहरु सामाजिक सञ्जालमा लाईभ आएपछि न्यूजिल्याण्ड प्रहरीले इन्टरनेटबाट फुटेजहरु हटाएको छ । आक्रमणको समयमा बा्ङग्लादेशी खेलाडिहरुपनि सो घटनास्थलमा रहेको समाचारहरुमा जनाईएको छ ।आक्रमण लगत्तै बाङ्ग्लादेशी टेस्ट क्रिकेट टोलीका कप्तानले आफू सो आक्रमणबाट संयोगले जोगिएको भन्दै ट्वीट गरेका छन्।

Mushfiqur Rahim@mushfiqur15

Alhamdulillah Allah save us today while shooting in Christchurch in the mosque…we r extremely lucky…never want to see this things happen again….pray for us14.3K8:10 AM – Mar 15, 2019Twitter Ads info and privacy3,369 people are talking about this

आक्रमण हुँदा बाङ्ग्लादेशी टोलीका सदस्यहरू अल नूर मस्जिदमा थिए।बाङ्ग्लादेशी क्रिकेट बोर्डले पनि टोलीका सबै जना सुरक्षित रूपमा होटल फर्किसकेका र आफ्नो सम्पर्कमा रहेको जानकारी गराएको छ । खेलाडीहले पनि समाजिक सञ्जालबाट आफुहरु सुरक्षित रहेको जानकारीहरु दिईरहेका छन । एजेन्सी

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 visitors online now
0 guests, 14 bots, 0 members