Sun. Jun 16th, 2019

स्वदेशी लघुवित्तले माग्यो ६ पदका लागि कर्मचारी

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

बैंकिङ खबर । स्वदेशी लघुवित्त वित्तीय संस्थाले विभिन्न पदका लागि कर्मचारीको माग गरेको छ । संस्थाले साहायक प्रबन्धक व्यवस्थापकीय पदका लागि १ जना, कनिष्ठ अधिकृत व्यवस्थापन प्रशिक्षार्थीका लागि केही, सुपरभाइजरका लागि केही, वरिष्ठ साहायक पदका लागि केही, सहायक पदका लागि केही र प्रशिक्षर्थीका लागि केही कर्मचारीको माग गरेको हो ।

लघुवित्तले सो उल्लेखित पदका लागि सम्बिन्धिच विषयमा एसएलसी देखि स्नातक वा स्नाकोत्तर गरेको कर्मचारीको माग गरेको हो । संस्थाले केन्द्रिय कार्यलय, हाल संचालनमा रहेका शाखा कार्यलय तथा निकट भविष्यमा खोलिने शाखा कार्यलयका लागि कर्मचारीको माग गरेको जनाएको छ । ईच्छुक तथा योग्यता पुगेका नेपाली नागरिकले चैत १५ गतेभित्र आवेदन दिईसक्नुपर्ने छ ।

bankingkhabar.com

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 visitors online now
28 guests, 15 bots, 0 members