Thu. May 23rd, 2019

अाखिर के हो कृषि मन्त्रिको घटना ? प्रेश काउन्सिलको गम्भिर ध्यानाकर्षण

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

असार १५ गते काठमान्डाैको मुलपानिमा अयोजित धान रोपाइ कार्यक्रममा नेपाल सरकारका कृषि मन्त्रि हरि पराजुलिले अश्लिल गतिविधि गरेको भनि विभिन्न संचार माध्यम तथा सामाजिक संजालहरूमा उत्त घटना सम्बन्धि तस्विर तथा समाचार हरू प्राथमिकताका साथ प्रशारण भैरहदा कृषि मन्त्रिले राजिनामा दिनु परेको सम्मका खवर अाए । यति मात्र हैन सो घटनाको पक्ष र विपक्षमा पनि खवरहरू प्रशारण भै रहे यसै बिच प्रेश काउन्सिल नेपाल ले सो घटनाको संन्दभमा गम्भिर ध्यानाकर्षण भएको भन्दै संचार माध्यम तथा सामाजिक संजाल प्रयोग कर्ताहरूलाइ यस्ता घटनामा सचेत हुन भन्दै यस्तो प्रेश वत्तव्य निकालेको छ

प्रेश

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 visitors online now
0 guests, 12 bots, 0 members