Sun. Jun 16th, 2019

यस्तो छ अार्थिक वर्ष २०७२/ ७३ को बजेट पुर्णपाठ सहित

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

अर्थमन्त्री डा रामशरण महतले आगामी आर्थिक बर्ष २०७२/७३ का लागि आठ खर्ब १९ अर्ब ४६ करोड रुपैयाँ कुल खर्च बिनियोजन सहितको बजेट ल्याएका छन् भूकम्प पछिको पुनर्निर्माणका लागि ठूलो रकम बिनियोजन गर्दा बजेटको आकार पनि उच्च दरले बढेको हो । कुल विनियोजित बजेट मध्ये चार खर्ब ८४ अर्ब रुपैयाँ चालु खर्चका लागि छुट्याइएको छ । पूँजीगत खर्चका लागि दुई खर्ब आठ अर्ब र वित्तिय व्यवस्थाका लागि एक खर्ब २६ अर्ब रुपैयाँ विनियोजन गरेको अर्थमन्त्रीले जनाएका छन् । सबै भन्दा बढि शिक्षा क्षेत्रका लागि ९८ अर्ब ६४ करोड बजेट छुट्याइएको छ ।

आर्थिक बर्ष २०७२/७३ को पुर्ण पाठ पढ्न तलको लिङ्कमा थिच्नुहोस

आर्थिक बर्ष २०७२/७३ को पुर्ण पाठ पढ्न  लागि यहिं थिच्नुहोस

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

55 visitors online now
43 guests, 12 bots, 0 members