एनजीओको आवरणमा ठगी गर्ने दुईजना पक्राउ

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

नेपाल प्रहरीले जानकारी केन्द्र लाइ बताए अनुशार  एनजीओको आवरणमा ठगी गर्ने बुद्धिष्ट जनाधिकार मंच, नेपाल नामको गैरसरकारी संस्थाका अध्यक्ष काठमाडौं बुढानिलकण्ठ नगरपालिका–४ बस्ने ५७ वर्षीय सकुन शेरचन्द र संस्थाका महासचिव सप्तरी पाटो गाविस–१ बस्ने ३५ वर्षीय अमरकान्त चौधरीलाई प्रहरी प्रधान कार्यालय, केन्द्रीय अनुसन्धान व्यूरोको प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।
जिल्ला प्रशासन कार्यालय, काठमाडौंमा संस्था दर्ता गरी राहत तथा सहयोगका नाममा अमेरिकास्थित “गो फण्ड मि,” मलेशियाको शाक्यमुनि फाउण्डेसन र दुवईको मेकान्नी जस्ता संस्था तथा सयौं मानिसहरुबाट राहतस्वरुप पटक–पटक गरी संस्थाको बैंक खातामा जम्मा भएको ३ करोड १७ लाख ४६ हजार ५ सय १ रुपैंयामध्ये १ करोड ६७ लाख ७८ हजार ५ सय रुपैंया भुकम्प पिडितलाई राहत वितरण गरेको देखाइ ठगी गरेको भन्ने सम्बन्धमा अनुसन्धान तथा कारवाहीको लागि शेरचन्दलाई भदौ ८ गते र चौधरीलाई १० गते व्यूरोले पक्राउ गरीएको  बताइएको छ ।

सबैको जानकारीको लागी, एक पटक अवश्य सेयर गरौं

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 visitors online now
0 guests, 17 bots, 0 members